TECHNOLOG VSTŘIKOVACÍCH FOREM

mzdové ohodnocení

Příbram

Znáte technologie pro výrobu vstřikovacích nástrojů? Chcete mít kontrolu nad novými projekty v oblasti automotive? Láká vás podílet se na něčem novém, ale přesto chcete pracovat v zavedené společnosti se silným zázemím a tradicí? Tak neváhejte a zašlete nám váš životopis. Mezinárodní firma přijme do svých řad kolegu/kolegyni na pozici: TECHNOLOG VSTŘIKOVACÍCH FOREM

Pracovní náplň

  • Zajištění lisovacích nástrojů pro vstřikování plastu
  • Spolupráce při náběhu nových projektů do výroby
  • Zodpovědnost za řešení oprav a úprav lisovacích nástrojů
  • Práce s technickou dokumentací
  • Aktivní spolupráce při aktualizaci výrobních postupů
  • Možnost vedení menšího týmu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxi na obdobné pozici
  • AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou
  • Orientace ve výrobních technologiích
  • Znalost MS Office, SAP výhodou

Co nabízíme?

  • Zázemí silné a stabilní výrobní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost kariérního růstu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Atraktivní systém odměňování včetně bonusů a prémií
  • Akce pro zaměstnance
  • Zajímavé sociální benefity

  • Místo výkonu práce: okres Příbram

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!