OBCHODNÍK - NÁKLADNÍ AUTOMOBILY

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Máte praxi v oblasti náhradních dílů pro nákladní automobily? Jste obchodně i komunikačně zdatný/á? Pak nám neváhejte zaslat svůj životopis, hledáme právě Vás! Stabilní mezinárodní společnost, která vlastní jednu z nejsilnějších značek na trhu s náhradními díly a příslušenstvním pro všechny typy vozidel, hledá do svého týmu nového kandidáta/ku na pozici: OBCHODNÍK - NÁKLADNÍ AUTOMOBILY

Pracovní náplň

  • rozvoj obchodní spolupráce - péče o zákazníky, sledování vývoje zákazníků, nabídky, řešení problémů se zákazníky, získávání nových zákazníků
  • poskytování technického poradenství
  • tvorba cenových kalkulací
  • spolupráce v oblasti marketingových aktivit

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici – technicko-obchodní
  • praxe a orientace v oblasti náhradních dílů pro nákladní automobily!
  • Výhodou - znalost NJ a zkušenosti z prostředí mezinárodní společnosti
  • dobré komunikační dovednosti, profesionální vystupování, vysoké pracovní nasazení
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • zajímavé platové ohodnocení
  • firemní vůz i pro soukromé účely
  • notebook, mobilní telefon
  • stravenky a další firemní benefity

    Lokalita práce: Praha a okolí
    Nástup: možný ihned