PROJEKTANT ELEKTRO - PŘIJMEME JUNIORY I SENIORY

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte VŠ vzdělání se zaměřením na elektro? Jste nadšený absolvent nebo jste již ostřílený projektant elektro? Orientujete se elektrických schématech, testování v laboratoři a komunikaci s lidmi? Nevadí Vám občasné služební cesty a Anglický jazyk pro Vás není překážkou? Pak na nic nečekejte a nenechte si utéct tuto jedinečnou nabídku práce!

Pracovní náplň

  • Tvorba a návrh elektrických schémat
  • Zpracování dokumentace, účast při zkouškách a testování
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Zpracování technických nabídek
  • Spolupráce s ostatními odděleními – Vývoj, Výroba, Konstrukce

Co požadujeme?

  • VŠ v elektro oboru – pohony a výkonová elektronika výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost systémů AutoCad, Engineering Base, Catia V5
  • Ochotu cestovat – občasné služební cesty
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Velmi zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností
  • 25 dní dovolené + 2 dny sick days
  • Stravenky
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Firemní akce a teambuildingy
  • Benefitní poukázky Flexipass, volné lístky na sportovní a kulturní akce
  • Flexibilní začátek pracovní doby