VÝKONNÝ ŘEDITEL – NÁVRHY INTERIERŮ

Neaktivní nabídka

až 150000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte chuť rozvíjet business pro významnou společnost z oblasti návrhů interiérů? Jste zkušeným manažerem a v obchodě se cítíte jako ryba ve vodě? Komunikace v anglickém jazyce Vám není cizí a mezi Vaši klientelu patří movití zákazníci? Pakliže Ano, hledáme právě Vás! Neváhejte se ozvat, abychom si řekli více informací o společnosti a o pozici: VÝKONNÝ ŘEDITEL – NÁVRHY INTERIERŮ

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za výsledky hospodaření společnosti
  • Strategické plánování a nastavování rozpočtu v rámci obchodu, marketingu, logistiky a HR
  • Vedení společnosti, která čítá do 30 zaměstnanců
  • Vyhledávání nových projektů a jednání s movitou klientelou v rámci ČR/SR
  • Řízení a rozvíjení obchodních aktivit v rámci ČR/SR (B2B, B2C)
  • Přímý reporting akcionářům

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • víceletá praxe na vedoucí pozici v oblasti prodeje prémiových produktů
  • výhodou znalost z oblasti návrhů interiérových prvků, popřípadě prostředí realitních kanceláří, developmentu či architektury
  • člověka s vlastní sítí VIP klientely
  • anglický jazyk na úrovni vedení obchodního jednání
  • týmového hráče, který se umí samostatně rozhodovat
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Co nabízíme?

  • zajímavé pracovní prostředí v zavedené společnosti
  • nadstandardní mzdové ohodnocení a bonusový plán
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • možnost nástupu: ihned
  • místo pracoviště: Praha