PRODUCT MARKETING MANAGER Praha

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Zajímáte se o nové technologie? Product marketing je něco, co pro Vás není jen prací ale i zábavou? Baví Vás přicházet s novými nápady a posouvat svěřený produkt neustále dál? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní ICT společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: PRODUCT MARKETING MANAGER Praha (50-60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • kompletní zodpovědnost za produkty společnosti (technologické, CRM/ERP)
  • zjišťování potřeb zákazníka
  • tvorba produktových kampaní
  • prezentace produktových novinek na webu i sociálních sítích
  • psaní textů a článků o nových produktech
  • úzká spolupráce s obchodním oddělením

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni výhodou
  • perfektní znalost marketingových nástrojů
  • zájem o nové technologie, CRM/ERP systémy
  • samostatnost, kreativitu, nejen marketingové, ale i obchodní myšlení

Co nabízíme?

  • další odměny dle plnění KPIs
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • občasný home office
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky
  • občerstvení na pracovišti
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)