Backend v C# či .NET

mzdové ohodnocení

Ostrava

Pro výrobní společnost hledáme developera, který jim pomůže s vývojem aplikace pro skladové hospodářství.

Pracovní náplň

    Budete se účastnit všech vývojářských fází životního cyklu IS. Od návrhu, přes kódování a testování až po poimplementační údržbu a podporu SW.
    Analyzovat problémy a zpracovávat požadavky na řešení. Připravovat a spolupracovat na testování aplikací.
    Vytváření aplikační dokumentace.
    Spolupráce s programátory a ostatními ICT kolegy.

Co požadujeme?

    Znáte principy programování a základních návrhových vzorů.
    Vyznáte se v UML (Enterprise architect výhodou).
    Pokročilá znalost v OOP.
    Znáte server-side programovací jazyky (C#, .NET/PHP) a databáze MSSQL, ElasticSearch.
    Máte povědomí o front-endových technologiích.

Co nabízíme?

    U nás budete mít dlouhodobou perspektivu v trvale rostoucí firmě s nadnárodním působením
    Máme výborné technické i technologické zázemí a máme široké možnosti vzdělávání v rámci společnosti (jazykové kurzy v místě pracoviště).
    Také možnost profesní seberealizace a dalšího růstu.
    Dostanete samozřejmě stravenky a občerstvení na pracovišti v podobě ovoce a plně zajištěného pitného režimu.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.