SW VÝVOJÁŘ PRO BRZDOVÉ SYSTÉMY Praha (30-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Vyznáte se v programování mikrokontrolerů? Máte znalost programovacího jazyka C? Vyznáte se v embedded systémech? Pokud ano, pak mi pošlete svůj životopis! Přední výrobce brzdových systémů pro kolejová vozidla hledá posilu do svého týmu na pozici: SW VÝVOJÁŘ PRO BRZDOVÉ SYSTÉMY Praha (30-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vývoj SW pro mikrokontrolery (ARM, AVR) a spolupráce při vývoji HW.
  • Řešení knihoven funkcí pro task sheduller
  • Realizace řízení brzdového systému a vytváření a udržování dokumentace
  • Zpracovávání objemu přístrojů postupně, studium funkce výroby a možnosti jeho reálné aplikace

Co požadujeme?

  • Pokud za sebou máte vzdělání v oblasti elektroniky, elektrotechniky či mechatroniky je to výhodou stejně jako znalost měření a regulace
  • Znalost programovacího jazyka C (C++, C# výhodou)
  • Zkušenost s programováním mikrokontrolerů
  • Znalost elektronických obvodů a základních komunikačních sběrnic (RS232, I2C, SPI)
  • Pokročilá znalost anglického jazyka je také výhodou

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnosti dalšího vzdělávání
  • Příspěvek na stravování
  • V případě potřeby máme možnost zajistit pronájem bytu

  • Termín nástupu IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Praha nebo Pardubický kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!