TECHNIK AUTOMATIZOVANÝCH SYSTÉMŮ (40-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Šumperk

Máte zkušenosti v oblasti elektro a setkal jste se již se servisem automatizovaných strojů? Umíte programovat řídící automaty a domluvíte se anglicky? Nevadí Vám občasné výjezdy do zahraničí a chcete se dále rozvíjet? Pak jste pro nás "to pravé ořechové"! Věříme že budeme i my pro Vás :) Pojďte to zjistit a pošlete mi svůj životopis.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • servis řídících systémů, programování logických automatů
  • vedení technických projektů a pracovních skupin
  • zajištění provozu strojů a elektrických zařízení
  • spolupráce v mezinárodním prostředí - cestování
  • občasná pracovní pohotovost

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání elektro zaměření
  • praxe v oblasti automatizace
  • vyhl. 50 §5
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost programování řídících automatů, ideálně S7, výhodou

Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení s bonusy
  • práci pro stabilní společnost s přátelskou atmosférou
  • pružnou pracovní dobu
  • pracovní cesty do zahraničí
  • 5 týdnů dovolené
  • profesní rozvoj a vzdělávací aktivity
  • příspěvek na penzijní pojištění,
  • výhodný tarif pro Vás i Vaši rodinu

  • Místo výkonu práce: Šumperk

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.