ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO VÝROBY

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Máte technické vzdělání, ale také obchodního ducha? Chcete mít možnost kariérního růstu a stát se pravou rukou vedoucího výroby? Pak zašlete svůj životopis ještě dnes! Hledáme super parťáka pro našeho významného klienta na pozici: ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO VÝROBY (30-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • zpracování výrobní dokumentace
  • zadávání výrobků do výroby a sledování průběhu zakázek
  • kontrola výstupních výrobků
  • řešení dopravy hotových výrobků k zákazníkovi
  • zastupovat vedoucího výroby v případě potřeby (nemoc, dovolená či zaneprázděnost)
  • hned jak se zapracujete: příprava cenových nabídek a základní komunikace se zákazníky
  • v budoucnu také získávání nových výrobních a obchodních příležitostí a obchodních partnerů v daném segmentu výrobků

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání strojírenské (může být i šikovná absolvent, co se nebojí výzvy)
  • praxe na obdobné pozici je výhodou, nikoliv podmínkou
  • vůdčí osobnost, která se nebojí řídit menší tým pracovníků
  • schopnost zpracovat technickou dokumentaci a znalost některého z rýsovacích softwarů
  • obchodního ducha, schopnost vést obchodní jednání a prezentovat výrobky
  • cizí jazyk je výhodou
  • řidičský průkaz sk. B (potřeba se umět odvést k zákazníkovi)
  • základní znalost MS Office (Word, Excel)

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní české společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení + bonusy
  • závodní stravování
  • mobilní telefon
  • vzdělávání v oboru
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • možnost nástupu: IHNED
  • místo pracoviště: oblast Modré Hory