FRONTEND DEVELOPER (AŽ 80 000 KČ/MĚS)

Neaktivní nabídka

40000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Prostějov

Pro společnost vyvíjející software, který digitalizuje a automatizuje procesy služeb hledám Frontend developera. Poskytují moderní softwarová řešení vytvořená dle požadavků zákazníka v oblasti služeb a vývoje pro IT oddělení většiny průmyslových sektorů.

Pracovní náplň

    Budete pracovat na vývoji webových aplikací a setkáte se s mnoha technologiemi jako Angular, C#, MS SQL Server, Oracle, MongoDB, Re-Think DB, Hibernate, Lucene.

Co požadujeme?

    Znalostí programování ve Frontend technologiích jako jsou právě JS/TS (Angular), HTML, CSS.
    Znalost C#, je výhodou.
    Schopností analyzovat požadavky a najít optimální řešení.
    Dobrou angličtinou, kterou se dorozumíte i s cizinci.

Co nabízíme?

    Práce v menší, ale stabilní společnosti, kde panuje neformální prostředí a přátelská atmosféra.
    5 týdnů dovolené, sick day,.
    Výuka jazyků v pracovní době, firemní školení, benefitní systém formou „cafeteria“.
    13. plat relokační balíček a možnost využít firemní půjčky.
    Možnost podílet se na výběru pracovního vybavení.

    Místo výkonu práce: Prostějov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.