SENIOR NÁKUPČÍ PRO ODLITKY, VÝKOVKY

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

Hledáme zkušeného nákupčího odlitků a výkovků pro více závodů v Evropě. Jste to vy? Reagujte zaslaným životopisem!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení a zodpovídání komoditního nákupu napříč dodavatelským řetězcem závodů v rámci Evropy
  • spravování nákladů nákupu více závodů
  • zodpovědnost za včasnost a kvalitu nakupovaných dodávek
  • výběrová řízení na dodavatele, odpovědnost za aktuálnost smluv a plnění podmínek
  • analyzování vývoje trhu

Co požadujeme?

  • zkušenosti z obdobné pozice v mezinárodní společnosti
  • anglický jazyk na lepší středně až pokročilé úrovni
  • zkušenosti s vedením výběrových řízení dodavatelů, vyjednávání smluv
  • rozumět hlavním nákladovým faktorům a jejich vliv na cenu výrobků, materiálů, výrobních procesů apod.

Co nabízíme?

  • pracovní smlouvu na dobu NEURČITOU
  • 13. mzdu
  • příspěvek na dojíždění
  • 25 dní dovolené
  • bonusy, prémie, pravidelné navyšování mzdy
  • kafetérii
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • odborné vzdělávání, jazykové kurzy
  • firemní akce

  • lokalita – okres Český Krumlov