PROJEKTOVÝ INŽENÝR - VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

Máte předchozí zkušenosti v projektovém řízení? Orientujete se v oblasti vstřikování plastů a rádi byste se v této oblasti dále rozvíjeli? Výborně! Pro našeho stěžejního partnera nyní obsazuji pozici: PROJEKTOVÝ INŽENÝR - VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ Pošlete mi svůj životopis a já Vám ráda přiblížím veškeré podrobnosti :)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za vedení nových projektů od začátku až po konečné předání
  • komunikace se zákazníkem
  • kontrola harmonogramu projektu
  • dohled na stanovený rozpočet projektu
  • komunikace s dalšími odděleními

Co požadujeme?

  • vzdělání technického směru
  • praxi v oblasti projektového řízení
  • orientaci v oblasti technologie vstřikování plastů PODMÍNKOU
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • samostatnost a aktivní přístup k práci

Co nabízíme?

  • přátelskou partu na pracovišti
  • férové finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu
  • týden dovolené nad rámec zákona
  • stravenky
  • dlouhodobou práci ve stabilní společnosti

    Místo výkonu práce: okres Nový Jičín