COST PLANNING SPECIALIST

mzdové ohodnocení

Liberec

Jsi analytický typ, který si libuje v číslech? Máš VŠ vzdělání ekonomického směru a MS Excel je tvůj nejlepší kamarád? Pak neváhej pošli životopis naší Markét, se kterou se domluvíte, co a jak dál ohledně pozice: COST PLANNING SPECIALIST

Pracovní náplň

  • Cenové kalkulace
  • Analýza nákladů
  • Návrhy na redukci nákladů (především výrobních)

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Analytické myšlení a ducha
  • Znalost MS Excel na pokročilé úrovni (kontingenční tabulky by ti měly říkat pane)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (min. B1)

Co nabízíme?

  • Zázemí uznávané výrobní společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení (dle zkušeností)
  • Jazykové kurzy a odborné vzdělávání
  • flexibilní pracovní dobu
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Výhodnější volání v rámci operátora
  • Teambuildingové akce.
  • Výroční odměny
  • Nástup možný ihned
  • Místo pracoviště: Liberecko