ÚČETNÍ - BRNO

Neaktivní nabídka

18000 - 22000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Pracovali jste již jako účetní? Máte zkušenosti v oblasti podvojného účetnictví? Jste precizní, zodpovědná a samostatná osobnost? Hledáte práci v Brně? Pak hledáme právě Vás? Významná společnost působící v oblasti SW řešení hledá novou posilu do svého týmu: ÚČETNÍ - BRNO

Pracovní náplň

  • majetek, zařazení, účtování odpisů daňových účetních
  • účtování bankovních výpisů
  • kontrola pokladních dokladů
  • účtování cestovních příkazů
  • evidence a upomínky pohledávek

Co požadujeme?

  • min. SŠ ekonomického směru
  • zkušenosti z pozice účetní
  • znalost podvojného účetnictví
  • ovládání MS Office a účetního SW (Money velkou výhodou)
  • preciznost, zodpovědnost, samostatnost

Co nabízíme?

  • zajímavé mzdové ohodnocení, 13. plat
  • možnost využití pružné pracovní doby
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • zázemí stabilní, úspěšné společnosti
  • možnost profesního vzdělávání
  • příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv

  • Místo výkonu práce: Brno