HLAVNÍ FINANČNÍ CONTROLLER

Dokážete vyjádřit realitu v číslech a máte dobrou vizi? Máte praxi v controllingu ve výrobní společnosti či background v ekonomické, účetní a daňové i IT oblasti? Tak zašlete své CV a udělejte první krok k získání nového perspektivních zaměstnání. *** Nástup možný co nejdříve, vzhledem k aktuální situaci budou pracovní pohovory probíhat prostřednictvím videohovoru. Prosím o zaslání CV v anglickém jazyce ***

Pracovní náplň

  • vedení procesů controllingu společnosti
  • sestavení finančních budgetů a dlouhodobý forecasting společnosti
  • kontrola výsledků ziskovosti a nákladovosti výroby
  • interní audity, analýza odchylek od stanovených finančních cílů a dohled nad správným nastavením vnitřních kontrolních mechanismů
  • tvorba nákupních i prodejních cen
  • hodnocení investičních projektů
  • investiční controlling
  • hodnocení dodavatelů a nabídek

Co požadujeme?

  • praxi na podobné pozici alespoň 3 roky
  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • velmi dobrou znalost účetních standardů (IFRS)
  • znalost finančních analýz využívaných při řízení podniku
  • znalost metodiky a procesů v oblasti finanční kontroly
  • dobrou znalost MS Office zejména pokročilé ovládání MS Excel
  • pokročilou angličtinu, využijete denně, německý jazyk - výhodou
  • velmi dobré analytické schopnosti, zaměření na detail a schopnost prezentovat výsledky
  • orientaci v aktuálním ekonomickém dění, zákonech a regulačních požadavcích

Co nabízíme?

  • adekvátní a motivující finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem
  • roční finanční bonus v závislosti na plnění ekonomických cílů společnosti
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na sport, kulturu
  • podporu v odborném i jazykovém vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost stravovat se přímo v areálu společnosti
  • prostředí úspěšné zavedené a rozvíjející se společnosti se silným zahraničním zázemím
  • místo: Hustopeče