STROJNÍ ÚDRŽBÁŘ (NÁSTUP MOŽNÝ IHNED)

mzdové ohodnocení

Frýdek Místek

Jste schopný v údržbě strojů a to z pohledu elektra i mechaniky? Zajímá vás diagnostika strojů a rád byste pracoval pro mezinárodní společnost, která je zárukou stability? Tak pošlete svůj životopis nebo rovnou zavolejte a udělejte první krok k získání nového zaměstnání.

Pracovní náplň

  • Zajišťování bezporuchovosti a maximální využitelnosti výrobních zařízení
  • Plánování preventivní údržby, vedení příslušné dokumentace
  • Provádění pravidelné i havarijní údržby
  • Diagnostika poruch a provádění technických testů
  • Opravy po stránce elektra i mechaniky
  • Poskytování technické podpory
  • Aktivní účast v procesu zlepšování výrobních technologií ve spolupráci s ostatními odděleními společnosti

Co požadujeme?

  • Elektro vyhlášku min. §6
  • Praxi s opravou a údržbou výrobních strojů a zařízení, zkušenost s CNC výhodou
  • Manuální zručnost a znalost mechaniky
  • Zkušenost s pneumatikou a hydraulikou výhodou
  • Technickou zdatnost, samostatný a zodpovědný přístup
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

Co nabízíme?

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Podporu v odborném i kariérním růstu
  • Příspěvek na sport a volnočasové aktivity
  • Stravenky
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Nástup možný ihned nebo dle domluvy
  • Stabilní zaměstnání na HPP
  • Místo výkonu práce: Frýdek-Místek

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.