SPECIALISTA - PROJEKTOVÉ ODDĚLENÍ

Neaktivní nabídka

27000 - 32000 Kč

Mám zde skvělou příležitost pro absolventy strojírenských škol! Stačí se vyznat v technické dokumentaci a mít komunikativní angličtinu. Mezinárodní společnost si tě vezme do parády a vše tě naučí. Budeš pak pracovat na jednotlivých projektech, zodpovídat za jejich průběh a komunikovat přímo se zákazníky! Neváhej a pošli mi svůj životopis. Čekáme na Tebe! :) SPECIALISTA - PROJEKTOVÉ ODDĚLENÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vyřizování objednávek standardizovaných produktů
  • zpracování jednoduchých kalkulací
  • dohled na průběh zakázky
  • komunikace se zákazníky v AJ - telefonicky nebo e-mail
  • komunikace s ostatními oddělení ve firmě

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
  • německý jazyk výhodou
  • orientace v technické dokumentaci
  • organizační a komunikativní dovednosti

Co nabízíme?

  • práci v mezinárodní společnosti se silným postavením na trhu
  • flexibilní pracovní dobu
  • uplatnění anglického jazyka v praxi
  • týden dovolené nad rámec zákona
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dojíždění
  • zvýhodněné tarify u mobilního operátora
  • příjemnou atmosféru na pracovišti

  • místo výkonu práce: okres Přerov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.