MZDOVÁ ÚČETNÍ – OLOMOUC

Neaktivní nabídka

25000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Chcete novou pracovní výzvu? Ale taky chcete pracovat přímo v Olomouci? Tak to jste tady správně. Do našeho týmu potřebujeme šikovnou mzdovou účetní, která už má se zpracováním mezd zkušenosti, ale dokáže také pomoct, kde je potřeba – fakturace, pokladna… Bude to pestřejší! Zašlete nám svůj životopis a zúčastněte se výběrového řízení na pozici MZDOVÁ ÚČETNÍ – OLOMOUC.

Pracovní náplň

  • zpracovávání mezd
  • komunikace s institucemi
  • vedení pokladny
  • administrativní práce
  • částečné vedení chodu kanceláře

Co požadujeme?

  • zkušenosti se zpracováváním mezd aspoň 2 roky
  • zkušenosti s všeobecným účetnictvím výhodou
  • znalost práce v HELIOS
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní české společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • výbornou dostupnost
  • příjemné pracovní prostředí
  • skvělý kolektiv!

  • Místo výkonu práce: Olomouc

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.