TEST ENGINEER - ELECTRO

Absolvoval jste VŠ elektro a hledáte nové uplatnění? Chcete pracovat pro stabilní firmu s dlouholetou tradicí, která nabízí svým zaměstnancům spoustu benefitů? Pak nás neváhejte kontaktovat! Úspěšná strojírenská společnost hledá šikovného kolegu/kolegyni na pozici: TEST ENGINEER - ELECTRO

Pracovní náplň

  • Zpracování požadavků pro testování součástek a systémů
  • Komunikace s dodavateli, zákazníky i výrobou
  • Tvorba reportů výsledků testování
  • Sestavování testovacích konfigurací
  • Údržba testovacího zařízení

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru elektro
  • Angličtinu alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb., minimálně §6
  • Pečlivost, komunikační dovednosti a ochotu nárazově cestovat

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na relokaci
  • Pružnou pracovní dobu
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odborné a jazykové kurzy
  • Možnost karierního růstu

  • Místo výkonu práce: Hodonínsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.