Junior cloud engineer for databases.

Máme pro Vás příležitost ke vstupu do světa IT. Naše IT oddělení neustále roste, a právě hledáme profesionály i nadšence do informačních technologií, kteří mají chuť získávat mezinárodní zkušenosti nebo se stát parťákem našich expertů z různých IT týmů.

Pracovní náplň

    Provoz cloudových databází, kde spolupracujeme s těmi největšími jmény jako MS Azure, Amazon Web Services nebo Google Cloud Platform.
    Spoluvytváření a spravování konceptů využití cloudových databází DBaaS. Pracujeme hlavně s open source platformami.
    Sdílením získaných znalostí s projektovými DevOps týmy, kterým Vámi nabyté know-how pomůže.
    Účast na onboarding procesech nových aplikací do cloudu z pohledu databází a na cloudových migračních procesech.
    Plánování a rozvíjení automatizace provisioningu databází.
    Komunikací a spoluprací s našimi partnery.

Co požadujeme?

    Pevné základy technických nebo ekonomických znalostí vystavěných na střední nebo vysoké škole.
    Jde nám o inovace v našem oboru, takže doufáme, že přijdete nebo vytvoříte nová know-how a aktivně s námi budete hledat nová řešení, směry nebo možnosti experimentování.
    Dobrou angličtinu (B1) kvůli komunikaci se zahraničními partnery.
    Analytické myšlení, které je s IT neodlučně spojené.
    Samostatnost při řešení problémů a schopnost týmové spolupráce, abyste se nebáli přijít s nápadem, jak něco vyřešit a v týmu to pak dotáhli do detailu.

Co nabízíme?

    Práci v prostředí, které má u nás staletou tradici, skálopevnou stabilitu a díky novým technologiím teď dynamicky roste a udává digitální trendy.
    Možnost sáhnout si na nejnovější technologie jako AI, VR, s kterými pracujeme.
    Pomůžeme Vám s bydlením nebo dojížděním do práce, pokud to máte dál.
    Samozřejmě 5 týdnů dovolené a stravování zajištěné za symbolické ceny.
    Různé odborné i rozvojové kurzy.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.