SUPERVISOR SKLADU VE VÝROBĚ Praha-východ

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte zkušenosti s vedením menšího týmu ideálně ve skladu ve výrobní nebo logistické společnosti? Zodpovědnost za odvedenou práci týmu Vám nedělá problém? Pak nepromarněte šanci a zašlete mi své CV! Mezinárodní stále rostoucí výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: SUPERVISOR SKLADU VE VÝROBĚ Praha-východ

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za vedení svěřeného úseku skladu
  • Vedení menšího týmu (cca. kolem 10 lidí)
  • Podílení se na výběru, školení a hodnocení zaměstnanců
  • Plánování směn zaměstnanců
  • Kontrola stavu skladových zásob
  • Skladová administrativa a pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Znalost prostředí skladu, nejlépe ve výrobní společnosti
  • Anglický jazyk výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • Sick days
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport a volný čas
  • Stravenky

  • Termín nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha-východ