SPECIALIST OF PROJECT DOCUMENTATION

Neaktivní nabídka

60000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Mělník

Baví Vás práce s technickou dokumentací? Máte zkušenosti s její archivací ve výrobní společnosti? Chcete pracovat v nadnárodní firmě a angličtina Vám nedělá problém? Pak neváhejte a zašlete mi svůj životopis! Nadnárodní výrobně technologická společnost hledá svého nového kolegu na pozici: SPECIALIST OF PROJECT DOCUMENTATION (60-70.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Správa stávající technické dokumentace
  • Kontrola svěřených dat
  • Úpravy v dokumentaci dle zadání
  • Podílení se na zlepšení systému správy dokumentů
  • Archivace dokumentů
  • Komunikace s dodavateli a kolegy napříč společností

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti s archivací a tvorbou dokumentace
  • Pečlivost, komunikativního a týmového ducha, samostatnost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost firemního vzdělávání a kurzů
  • Příspěvek na stravování
  • Cafeteria systém benefitů (24.000 Kč/rok)
  • Příspěvek na penzijní / životní pojištění

  • Termín nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: okr. Mělník

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!