KONTROLOR KVALITY/ STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Máte středoškolské vzdělání technického zaměření a alespoň krátkou praxi ve výrobní strojírenské společnosti na pozici kontrolora kvality, případně metrologa? Umíte pracovat se základními měřidly a orientujete se ve výkresové dokumentaci? Máte zájem o dlouhodobé zaměstnání ve společnosti zabývající se zakázkovou výrobou? Pak nám neváhejte zaslat Vás životopis a přihlásit se tak do výběrového řízení! Nevšední strojírenská společnost, špička ve svém oboru, hledá nového člena týmu na pozici: KONTROLOR KVALITY/ STROJÍRENSTVÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Provádění finální a mezioperační kontroly polotovarů a obrobků
  • Měření výrobků a kontrola výrobních procesů podle technické dokumentace
  • Provádění analýz vadných dílů
  • Spolupráce při stanovování měřících metod a vypracovávání měřících postupů
  • Práce s měřidly a PC - záznam a vyhodnocení naměřených dat
  • Evidence neshod a jejich příčin
  • Kalibrace měřidel
  • Spolupráce při reklamačním řízení

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání technického směru, ideálně strojírenského
  • Dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Praxi v oboru strojírenství na pozici kontrolora kvality, případně i metrologa
  • Znalosti práce se základními 2D měřidly (posuvné měřítko, výškoměr, hloubkoměr, drsnoměr)
  • Samostatnost, pečlivost a zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Přátelskou atmosféru netypické výrobní společnosti
  • Různorodý charakter zakázkové výroby
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení + měsíční a roční bonusy
  • 25 dní dovolené
  • Práci v téměř jednosměnném režimu
  • Super kolektiv!

  • Místo výkonu práce: Hradec Králové

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!