SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ VÝROBY – SAP

Máš zkušenosti s plánováním výroby a také používáš program SAP? Pak je tato pozice pro tebe!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • připravovat plánování výroby jednotlivých linek
  • aktualizovat výrobní plány
  • hlídat dodržování termínů a řešit případné odchylky, problémy
  • spolupracovat s výrobou při nastavování plánů apod.
  • reportovat svému nadřízenému
  • evidovat a kontrolovat došlé objednávky

Co požadujeme?

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • anglický jazyk
  • znalost a praxi v programu SAP a MS Excel
  • praxi z výrobního prostředí
  • zkušenosti v oddělení plánování

Co nabízíme?

  • 6 týdnů dovolené
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • bonusy, prémie
  • příspěvek na stravování

  • lokalita Beroun