MANAŽER TÝMU VÝVOJÁŘŮ

Neaktivní nabídka

75000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Získal jsi předchozí zkušenosti jako SW vývojář a nyní bys chtěl vést vlastní tým? Máme pro tebe jedinečnou příležitost! Pro naši novou pobočku v Olomouci hledáme zapáleného a energického člověka, který má chuť rozvíjet svůj SW tým a není mu cizí jim sem tam udělat třeba lívance k snídani. Jestli hledáš přátelské a pohodové pracovní prostředí, přidej se k nám.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za chod nové pobočky v Olomouci
  • Vytvoření vlastního týmu vývojářů
  • Každodenní řízení a motivace týmu
  • Zodpovědnost za rozvoj svého týmu, posouvání jejich hranic
  • Komunikace se zákazníkem a udržování skvělých vztahů

Co požadujeme?

  • Bohatou praxi v oblasti vývoje SW - orientace v agilním vývoji softwaru
  • Ideálně i zkušenost s vedením týmu
  • Komunikativní AJ
  • Zápal pro rozvoj svých lidí
  • Energický a pozitivní přístup k práci

Co nabízíme?

  • Pohodová atmosféra s přátelským vedením
  • Možnost realizace vlastních nápadů a vlastního rozvoje
  • Možnost zahraničních cest
  • Plně flexibilní pracovní doba bez přesčasů
  • Home office dle potřeby
  • Moderní a dog friendly kanceláře
  • Firemní notebook a mobilní telefon
  • Stravenky 110 Kč
  • Příspěvek na penzijko
  • vzdělávání v rámci pracovní doby

    Místo výkonu práce: Olomouc