SPECIALISTA PROJEKTŮ V SAP

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Hledáme specialistu pro administraci projektů v systému SAP, který bude hlídat správný průběh a komunikovat odchylky s různými odděleními společnosti. Je tato pozice pro Vás zajímavá? Skvěle! Reagujte zasláním životopisu!

Pracovní náplň

  • koordinace projektů v systému SAP
  • podpora společnosti v rámci náběhu SAPu
  • úzká spolupráce s odděleními a výrobou
  • řešení případných zjištěných odchylek a technických záležitostí s inženýringem

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, technického oboru výhodou
  • znalost MS Excel (tvorba tabulek apod.)
  • angličtinu na mírně až středně pokročilé úrovni
  • technické myšlení
  • výhodou je znalost programu SAP (zaučíme)

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu, zkrácený týdenní pracovní fond
  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • příspěvek na dovolenou
  • další bohatou škálu finančních a nefinančních benefitů

  • místo pracoviště: Plzeň - město