ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO PLÁNOVAČE VÝROBY

Orientujete se v souvislostech výrobních procesů a máte zkušenosti s plánováním zakázkové výroby? Jste pečlivý/á a máte nadstandardní schopnosti v oblasti plánování, organizace a vyhodnocování? Máte navíc pokročilou znalost MS Excel a SAP? Pak hledáme právě Vás! Neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Úspěšná společnost v oblasti zakázkové výroby hledá posilu do svého týmu na pozici: ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO PLÁNOVAČE VÝROBY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • sestavování krátkodobých a dlouhodobých plánů výroby
  • kapacitní propočty
  • kontrola plnění plánu a rozpracovanosti výroby
  • komunikace s obchodním oddělením, nákupem, technickou přípravou výroby a výrobou
  • neustálé zlepšování plánovacích procesů
  • reporting vedení
  • zastupování vedoucího plánování

Co požadujeme?

  • praxe v oblasti plánování ve výrobní společnosti
  • znalost plánování zakázkové výroby a kapacitního plánování výhodou
  • znalost práce v plánovací SW prostředí
  • znalost SAP a MS Excel
  • pečlivost, důslednost
  • nadstandardní schopnosti plánovat, organizovat, vyhodnocovat a pracovat systémově

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v moderní společnosti - jedna směna
  • rozvoj vedoucích schopností
  • motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na stravování
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • široká škála dalších benefitů
  • moderní a čisté prostředí

  • místo výkonu práce je nejvhodnější pro kandidáty z Vyškova, Prostějova, Brna či Kroměříže