CREDIT CONTROLLER s FRANCOUZŠTINOU

Neaktivní nabídka

od 30000 Kč

Mluvíte francouzsky a máte znalosti v oblasti podnikových financí? Není nad čím rozmýšlet, chceme Vás do týmu! Nástup možný IHNED, smlouvu na dobu NEURČITO Pošlete svůj životopis na petruskova@acjobs.cz!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Správa účtů a pohledávek
  • Úzká spolupráce s účetním oddělím
  • Nastavování způsobu vystavování, účtování faktur a jejich párování
  • Řešení plateb, reklamací
  • Kontrolování bankovních účtů
  • Komunikace a budování vztahu se zákazníkem

Co požadujeme?

  • Francouzština na komunikativní úrovní
  • Zkušenosti s SSC prostředím
  • praxi například v oblasti controllingu, financí a účetnictví.
  • Znalost MS Excel
  • Odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • 5 týdnu dovolené
  • Příspěvek na důchodové pojištění
  • Jazykové kurzy a odborné kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Nástup možný IHNED, smlouvu na dobu NEURČITO
  • roční finanční odměny

  • Místo výkonu práce - Plzeň