VEDOUCÍ TECHNICKÉHO ÚSEKU

Hledáte novou zajímavou příležitost ve výrobě na vedoucí pozici? Máte na obdobné pozici zkušenosti, které byste rádi uplatnili a dále rozvíjeli? Jste osobnost s přirozenou autoritou, která dokáže vést lidi, ale zároveň implementovat nové procesy a technologie? Potom neváhejte a zašlete mi Váš životopis! Zavedená výrobní společnost nyní hledá toho pravého kandidáta/ tu pravou kandidátku na pozici VEDOUCÍ TECHNICKÉHO ÚSEKU:

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení a kontrola výrobního úseku
  • Optimalizace výrobních procesů
  • Zavádění principů stálého zlepšování
  • Dohled nad vývojem a produkcí nových výrobků
  • Hodnocení a motivace podřízených

Co požadujeme?

  • Alespoň středoškolské vzdělání (technické)
  • Praxi v oblasti vedení lidí/ menšího kolektivu
  • Minimálně mírně pokročilou znalost NJ
  • Organizační a komunikační dovednosti
  • Technický přehled, znalost metod štíhlé výroby

Co nabízíme?

  • Jistota stabilního a zodpovědného zaměstnání
  • Benefity a zvýhodněné služby
  • Příspěvek na stravování
  • Pravidelná školení a jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce: Vysočina