VEDOUCÍ TÝMU – INVESTIČNÍ SPECIALISTA

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete si vybudovat svůj vlastní tým investičních specialistů? Máte zkušenosti v rámci investičních nebo bankovních produktů a disponujete již vlastní základnou kontaktů? Už Vás nebaví byrokratické vedení v rámci korporátních finančních institucí a raději chcete pracovat pro významnou společnost, která Vám poskytne prostor? Pak jste to právě vy, koho hledáme. Tak neváhejte a zašlete svůj životopis ještě dnes na pozici: VEDOUCÍ TÝMU – INVESTIČNÍ SPECIALISTA

Pracovní náplň

  • aktivní obchodní činnost v rámci vybraného regionu
  • akvizice a péče o klienty (soukromé společnosti, bankovní instituce, ale i fyzické osoby)
  • domlouvání a realizace obchodních schůzek s klienty
  • tvorba a správa vlastního portfolia
  • tvorba týmu vlastních investičních specialistů (nábor, hodnocení, vedení týmu)
  • související administrativní činnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na pozici obchodního zástupce, investičního nebo úvěrového specialisty
  • zkušenosti s vedením podřízených (nábor zaměstnanců výhodou)
  • člověka s vlastní sítí zajímavých kontaktů
  • týmového hráče, který se umí samostatně rozhodovat
  • ochotu cestovat v rámci Jihomoravského popřípadě zvoleného kraje
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Co nabízíme?

  • stabilní práci u významné investiční společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení a bonusový plán
  • práci formou HPP i OSVČ
  • příspěvky na kurzy, školení a potřebné licence
  • práci z domu s flexibilní pracovní dobou
  • místo výkonu: Jihomoravský kraj
  • možnost nástupu: ihned