INŽENÝR KVALITY - STRAKONICKO

mzdové ohodnocení

Jihočeský kraj

Náš klíčový partner, který působí v oblasti automotivu nyní hledá posilu do svého týmu v oblasti procesní či zákaznické kvality! Nabízíme jedinečnou příležitost účastnit se výběrového řízení. Pokud tedy máte zkušenosti v oblasti kvality ve výrobním prostředí , orientujete se v nástrojích kvality a máte komunikativní angličtinu, kontaktujte mne. Pokud máte již seniorní zkušenosti v oblasti kvality a chcete vést menší tým, v oblasti procesní kvality je to možné! :) Kontaktujte mne pro bližší informace a zúčastněte se výběrového řízení na pozici: INŽENÝR KVALITY - STRAKONICKO

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zajišťovat kvalitu výrobního procesu
  • Řešit problémy ve výrobě v rámci kvality
  • Zpracovávat reklamace
  • Podílet se na zlepšení kvality ve výrobě
  • Navrhovat zlepšovací opatření, jejich implementace a sledování zlepšení
  • Podílet se na přípravě auditů
  • V oblasti procesní kvality možnost vedení menšího týmu

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru
  • Praxe v oblasti kvality ve výrobní společnosti
  • Znalost nástrojů kvality
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Aktivní přístup k práci a samostatnost

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní společnosti
  • 25 dní dovolené už po prvním roce ve firmě
  • Možnost profesního růstu
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Příspěvek na stravování a dopravu
  • Penzijní připojištění

    Místo výkonu práce: okolí Strakonic

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.