LEAN SPECIALISTA

mzdové ohodnocení

Most

Hledáme akčního člověka, který má zkušenosti v oblasti neustálého zlepšování. Domluvíte se perfektně anglicky a máte již zkušenosti? Nebojíte se nových výzev? Reagujte na pozici LEAN SPECIALISTA!

Pracovní náplň

  • implementace lean nástrojů
  • zaběhnutí procesů neustáleho zlepšování
  • tvorba akčních plánů
  • správa a koordinace 5S

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického (strojní nebo elektro) zaměření
  • aktivní znalost AJ (nadřízený je cizinec)
  • nutné zkušenosti z oblasti Lean Managementu,
  • proaktivita a flexibilita
  • organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • zázemí nadnárodní společnosti
  • bonusy
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené

  • Lokalita: Žatec

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.