FINANCIAL DIRECTOR WITH ENG

mzdové ohodnocení

Vyškov

Disponujete VŠ vzděláním ekonomického směru? Máte praxi na obdobné pracovní pozici ve strojírenství? Ovládáte účetní, daňovou i právní legislativu? Jste samostatný typ člověka, který má zkušenost s vedením lidí? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Strojírenská společnost hledá novou posilu do týmu, a to na pozici: FINANCIAL DIRECTOR WITH ENG

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za vedení účetní oddělení a controllingu
  • řízení cash-flow
  • kooperace s auditory
  • tvorba vnitropodnikových směrnic
  • řešení investičních záležitostí společnosti

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • praxi na obdobné pozici min. 5 let ve strojírenské společnosti
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • znalost aktuální legislativy v účetnictví i daňové problematice
  • vůdčího člověka, který má analytické schopnosti

Co nabízíme?

  • zodpovědnou a rozmanitou práci
  • 25 dní dovolené
  • závodní stravování
  • flexibilní pracovní dobu
  • moderní pracovní prostředí
  • místo výkonu práce: Vyškovsko