ICT PROJECT MANAGER – BANKING FIELD s AJ Praha

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenost s vedením projektů v oblasti IT a financí? Jste organizačně schopní a odpovědnost za dobře odvedenou práci je pro Vás samozřejmostí, stejně jako pro klientský přístup? Láká Vás pracovat na mezinárodních projektech a vést týmy z celého regionu východní a střední Evropy? Tak hledáme právě Vás! Jedna z předních společností poskytující služby na evropské úrovni hledá kolegu/kolegyni na pozici: ICT PROJECT MANAGER – BANKING FIELD s AJ Praha (90-110.000 CZK)

Pracovní náplň

  • vedení mezinárodních projektů v oblasti Global Payment Platform
  • zodpovědnost za projekty v rámci jejich celého životního cyklu
  • krizový managment a předcházení kritickým problémům
  • eskalační managment – jak pro interní týmy, tak pro zákazníky
  • úzká spolupráce s dalšími výkonnými týmy společnosti
  • plánování, monitoring a reporting v rámci svěřených projektů
  • vyjednávání a prezentace projektů před top management a stakeholders
  • spolupráce a vedení týmu ze střední a východní Evropy

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání (ekonomické nebo IT zaměření výhodou)
  • pokročilou úroveň AJ (C1/C2 level)
  • minimálně 5 let zkušeností v oblasti ICT a bankovnictví
  • předchozí práci v oblasti IT projektů, ideálně s mezinárodním přesahem
  • znalost systému distribuce direct channels
  • vítaná je certifikace v oblasti projektového řízení (PRINCE2, PMP, aj.)
  • zkušenost s AGIL principy nebo metodou Waterfall
  • kombinaci hard a soft skills
  • ochotu cestovat
  • zaměření na výsledek, odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • práci v mezinárodní společnosti se stabilním zázemím
  • možnost vést a koordinovat mezinárodní projekty
  • týden dovolené navíc
  • 6 sick days, stravenky, cafeterie
  • školení pro osobnostní i pracovní rozvoj
  • možnost kariérního růstu
  • příjemné pracovní prostředí
  • místo výkonu práce: Praha
  • nástup na pozici ideálně IHNED (případně dle dohody)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu salespraha@acjobs.cz.