PODPORA APLIKACÍ

mzdové ohodnocení

Brno - město

Pracujte v dynamicky se rozvíjející společnosti, která působí v rámci celého světa, ale IT základnu má v Brně. Hledáme posilu do aplikačního týmu.

Pracovní náplň

  • Zajištění správného fungování ERP systému
  • Starost o instalace, upgrady a úpravy
  • Implementace změn dle požadavků uživatelů
  • Podílení se návrhzích pro zlepšování systému
  • Spolupráce s kolegy z business oddělení

Co požadujeme?

  • Relevantní zkušenosti se správou a analýzou ERP systémů
  • Přehled o obchodních procesech, které se promítají do IT systémů
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (Francouzština výhodou)
  • Porozumění SQL jazyku a dotazům
  • Zkušenosti s jazykem JavaScript - výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Kariérní vzdělávání a profesní růst
  • Výuku jazyků
  • Multisport kartu
  • Parkovací místo
  • Stravenky
  • Roční finanční bonusy
  • Možnost zahraničních pracovních cest

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.