TEST ANALYTIK

Testuj aplikace které se výužívají v 60 zemích světa a staň se nepodstradatelným článkem týmu!

Pracovní náplň

  • kooperace v rámci implementačního týmu
  • definování rozsahů testování
  • příprava návrhů testů
  • řešení zjistěných chyb
  • tvorba technické dokumentace

Co požadujeme?

  • prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici (2 roky)
  • schopnost dorozumět se v anglické jazyce
  • povědomí o vývojovém cyklu SW
  • zkušenosti s testovacími nástroji
  • schopnost porozumění kódu v jazyce C# nebo Java - výhodou
  • zkušenosti s automatizovanými testy - výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, 4 sick days
  • flexibilní pracovní dobu
  • hrazené obědy
  • kariérní růst a vzdělávání
  • kanceláře v centru Brna nebo Olomouce
  • práci s moderními technologiemi

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.