INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

35000 - 55000 Kč

Nástroje kvality pro vás nejsou překážkou? Angličtinu máte v malíčku a nenecháte se ničím odradit? Spokojenost zákazníka je pro vás cíl? Tak čtete dál a zašlete nám váš životopis! Rozšiřujeme tým o kolegu/kolegyni na pozici INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Rostoucí firma s nekonečnými možnostmi – chceš i ty růst s nimi?

Pracovní náplň

  • péče o zákazníky a plnění jejich požadavků
  • aktivní komunikace se zákazníky
  • pravidelný reporting, vedení příslušné dokumentace
  • hledání příčin a nedostatků a jejich odstranění
  • koordinace a řízení reklamací
  • analyzování kvality dodávek a výroby

Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské vzdělání – technický směr výhodou
  • praxi na obdobné pozici
  • znalost nástrojů kvality
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • MS Office
  • komunikativní a vyjednávací schopnosti

Co nabízíme?

  • SMLOUVU NA DOBU NEURČITOU
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • stravenky
  • vzdělávací kurzy v rámci pracovní doby
  • další škálu benefitů

  • místo pracoviště - Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.