SERVISNÍ TECHNIK KLIMATIZACÍ – PRAHA

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti se servisem klimatizací, vzduchotechniky nebo chladících zařízení? Vlastníte vyhlášku č.50? Rád byste se podílel na rozvoji společnosti? Tak mi zašlete Váš životopis! Česká firma nabízející komplexní služby v oblasti vzduchotechniky a klimatizací hledá nové kolegy na pozici: SERVISNÍ TECHNIK KLIMATIZACÍ – PRAHA (35-45.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • servis a opravy vzduchotechnických, klimatizačních a chladících zařízení
  • komunikace se zákazníky
  • spolupráce s kolegy v servisním týmu
  • výjezdy k zákazníkům

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ v oboru elektro
  • osvědčení podle vyhlášky č. 50/78 Sb.
  • zkušenosti se servisem klimatizací a vzduchotechniky
  • řidičský průkaz skupiny B
  • dobré komunikační a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • čtvrtletní prémie
  • možnost služebního auta k soukromým účelům
  • služební telefon
  • pracovní smlouvu na dobru neurčitou
  • možnost výjezdů z místa bydliště

  • místo výkonu práce: Praha