LOGISTIK / DISPONENT

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Jste aktivní člověk, který má zkušenosti z oblasti logistiky či plánování ve výrobní společnosti? Máte anglický či německý jazyk na komunikativní úrovni a alespoň v základu se orientuje v SAPu? Pak neváhejte a pošlete mi svůj životopis! Mezinárodní moderní společnost na Olomoucku hledá právoplatného člena do svého týmu. LOGISTIK / DISPONENT

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zajišťování vstupního materiálu dle plánů výroby
  • vytváření plánů výroby - určování priorit v zakázkách
  • aktivní komunikace s obchodním týmem a s mateřskou firmou v zahraničí
  • vystavování výrobních zakázek
  • optimalizace skladových zásob, příprava podkladů pro inventury

Co požadujeme?

  • vzdělání ideálně technického směru
  • praxi v oblasti logistiky či plánování ve výrobní společnosti
  • znalost práce na PC - SAP výhodou
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • samostatnost a logické myšlení

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci pro mezinárodní moderní společnost
  • Možnost získání bonusového ohodnocení
  • Pružnou pracovní dobu
  • Dotované stravování - výběr ze 6 jídel
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 dnů dovolené - po roce trvání pracovního poměru
  • Kafeterii benefitů
  • Příjemné pracovní prostředí

    Místo výkonu práce: Olomoucko