SVÁŘEČ TIG

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete se stát součástí velké mezinárodní firmy v Brně? Svařování Vás baví a chcete se v něm dále rozvíjet? Chcete se do práce těšit i na super kolektiv? Pošlete nám svůj životopis a my Vám pomůžeme práci získat!

Pracovní náplň

  • Svařování TIGem
  • Pravidelná údržba pracoviště a vybavení
  • Práce dle technických výkresů a dodržování technologických postupů

Co požadujeme?

  • Platové ohodnocení i směnnost je závislá na výši zkušeností se svařováním
  • Platné svářečské oprávnění (státní či mezinárodní) metoda 141 Vám zajistí jednosměnný provoz a skvělé platové ohodnocení
  • Svářečský průkaz 111 je výhodou
  • Pokud žádné platné osvědčení nemáte, ale s prací svářeče máte zkušenosti, hlavě s TIGem a chcete se dál rozvíjet - nabídneme Vám práci ve třísměnném provozu bez víkendů
  • Znalost výkresové dokumentace

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky a závodní jídelnu
  • Navýšení platu po zkušební době
  • V případě zájmu možnost nadstandardně proplacených přesčasů
  • Pevný výplatní termín a jistota peněz na účtu
  • Bezproblémovou dopravu vlastním autobusem
  • Podpoříme Vás v osobním rozvoji i kariérním růstu
  • Nehodíme Vás hned do vody, máme propracovaný systém zaškolení
  • Jsme flexibilní, nástup je možný okamžitě do pár dnů, nebo dohodou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.