Production Controller

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Láká vás práce pro nadnárodní výrobní společnost? Máte vysokoškolské vzdělání ekonomického směru a jste analytický typ? Pošlete svůj životopis na pozici: PRODUCTION CONTROLLER

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Kalkulace cen a nákladů
  • KPI Reporting
  • Podílení na tvorbě budgetů
  • Analýza dat
  • Vedení a kontrola týmu
  • Účast na Kaizen projektech a podílení se na zlepšování procesů

Co požadujeme?

  • AJ na komunikativní úrovni (min. B2)
  • Znalost procesů účetnictví ve výrobní společnosti
  • Smysl pro detail
  • Proaktivní přístup
  • Zodpovědnost za kontrolu a správnost reportovaných dat
  • Schopnost práce pod tlakem
  • Dodržování termínů
  • Výbornou znalost MS Office
  • Základní znalost IFRS
  • Znalost MS Dynamics a COGNOS výhodou

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní kantýnu
  • Docházkový bonus
  • Mobilní telefon, notebook
  • Akce pro zaměstnance
  • Zahraniční služební cesty
  • Vlastní organizace náplně práce
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

  • Místo výkonu práce: Hustopeče u Brna