PERSONALISTA/KA S AJ

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Máte přehled ve mzdové i pracovně právní legislativě? Disponujete praxí v HR oblasti min. 2 roky? Anglický jazyk pro Vás není španělskou vesnicí a chcete jej využívat na denní bázi v zaměstnání? Máte zkušenost se vzděláváním a školením zaměstnanců? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Nadnárodní společnost hledá novou krev na pracovní pozici: PERSONALISTA/KA S AJ (35- 40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení pohovorů s uchazeči o zaměstnání
  • zpracování pracovně právních dokumentů
  • kooperace se mzdovou agendou
  • spolupráce napříč společností
  • komunikace se státní správou

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti lidských zdrojů
  • praxe min. 2 roky v HR
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • komunikačně zdatnou osobu s výbornými vyjadřovacími schopnostmi
  • znalost náborových procesů a technik

Co nabízíme?

  • rozmanitou práci v nadnárodní automotive společnosti
  • flexibilní pracovní dobu
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění

  • místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou
  • pozici vhodnou pro muže i ženy