HR SPECIALIST WITH ENG

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Máte výborné komunikační schopnosti? Disponujete alespoň 2 roční praxí v HR oblasti ve výrobní společnosti? Ovládáte náborové techniky a procesy? Domluvíte se anglicky? Vyhovuje Vám flexibilní pracovní doba? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Nadnárodní společnost působící v automotive oblasti hledá novou posilu do týmu a to na pozici: HR SPECIALIST WITH ENG

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zkušenost s náborem pracovníků do výroby, tak i na technické pozice
  • agenturní zaměstnání
  • vzdělávání zaměstnanců
  • tvorba statistik
  • kooperace v rámci mzdové agendy

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání se zaměřením na humanitní nebo lidské zdroje
  • praxi v HR oblasti ve výrobní společnosti
  • pokročilou znalost anglického jazyka - denní využití
  • zkušenost se vzděláváním zaměstnanců
  • přehled v pracovně právní legislativě

Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání v nadnárodní společnosti s fajn kolektivem
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na dopravu
  • stravenky
  • firemní akce
  • místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou