PRÁVNÍK PRO KORPORÁTNÍ COMPLIANCE

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Moravskoslezský kraj

Baví Vás nastavování vnitřních směrnic a procesů ve společnosti? Rád byste uplatnil své pracovní zkušenosti v oblasti ochrany osobních údajů a vnitřních auditů? Chcete se dále profesně rozvíjet s těmi nejlepšími? Pak neváhejte a zašlete mi svůj životopis v českém a anglickém jazyce. Vaše práce snů je na dosah! TOP zaměstnavatel roku, mezinárodní výrobní společnost, příjme do svého právního oddělení nového kolegu na pozici: PRÁVNÍK PRO KORPORÁTNÍ COMPLIANCE

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Nastavování vnitřních procesů a směrnic
  • Dohlížení nad dodržováním ochrany osobních údajů
  • Dohlížení nad dodržování procesů pro výběrová řízení dodavatelů
  • Auditování interních procesů a v případě zjištění porušení pravidel jejich prošetřování a navrhování nápravných opatření
  • Proškolování zaměstnanců
  • Konzultační činnost napříč odděleními společnosti

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání v oblasti práva
  • 2 roky právní praxe
  • Zkušenosti v oblasti ochrany osobních údajů, compliance a vnitřních auditů
  • Právní orientaci v oblasti výběrových řízení
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Schopnost týmové spolupráce, zodpovědnost a pečlivost

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • Školení, odborné vzdělávání, jazykové kurzy
  • Bonusy a příspěvky na penzijní či životní pojištění
  • Slevy na firemní produkty
  • Pohodovou práci v pohodovém kolektivu :)

  • Místo výkonu práce: Frýdecko-Místecko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!