ÚDRŽBÁŘ – RANNÍ, ODPOLEDNÍ

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Jsi údržbář? Máš také platnou vyhlášku 50/1978 Sb.? Hledáš nové zaměstnání? Skvělé! Reaguj zasláním životopisu!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • údržba, oprava strojů (a to i CNC strojů)
  • plánování údržby
  • komunikace s dodavateli v rámci objednávání náhradních dílů
  • spolupodílení se na potřebných opravách v rámci závodu
  • vedení dokumentace k opravám

Co požadujeme?

  • výuční list nebo středoškolské vzdělání
  • vyhlášku 50/1978 Sb.
  • zkušenosti s údržbou a opravou strojů

Co nabízíme?

  • SMLOUVU NA DOBU NEURČITOU
  • 13. mzdu, věrnostní bonusy
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • stravování na pracovišti zdarma
  • Flexipassy

  • lokalita - do 20 minut od Plzně