PLC PROGRAMÁTOR - JUNIOR

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Máte vzdělání v oboru elektrotechnika či automatizace? Rád byste se dále rozvíjel v PLC programování? Chcete se učit od těch nejlepších? Máme pro Vás jedinečnou nabídku! Česká výrobní společnost, leader na evropském i světovém trhu, hledá do svého programátorského týmu kolegu na pozici: PLC PROGRAMÁTOR - JUNIOR

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Tvorba řídících programů pro stroje a zařízení řízené průmyslovými PLC
  • Externí a interní komunikace
  • Servis a podpora SW na již instalovaných zařízeních
  • Tvorba dokumentace pro uživatele k navrženému software
  • Tvorba podrobné technické dokumentace k navrženému řešení

Co požadujeme?

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru (nejlépe v oboru elektrotechnika/automatizace)
  • Programování a znalost PLC SIEMENS a TIA Portál
  • Angličtinu alespoň na mírně pokročilé úrovni (čtení technické dokumentace)
  • Samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu, ochotu učit se nové věci

Co nabízíme?

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • 7,5 hodinovou pracovní dobu
  • Další odborné vzdělávání
  • 25 dnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • Spoustu dalších příjemných benefitů a výhod :)

  • Místo výkonu práce: Vsetín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!