ADMINISTRÁTOR IT INFRASTRUKTURY (40 000 - 60 000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Chcete se stát součástí IT týmu české společnosti, kde byste se staral o firemní IT správu? Jsou počítače a vše kolem nich Vaší vášní? V tom případě pro Vás máme pracovní příležitost ušitou na míru! Hledáme parťáka, který se nezalekne žádného Erroru a dokáže pomoct ostatním. Neváhejte a pošlete nám svůj životopis ještě dnes!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zajištění bezproblémového chodu IS/IT
  • Řešení technických problémů
  • Správa zabezpečení firewall a jeho konfigurace
  • Konfigurace systémů, síťování
  • Administrace serverových distribucí Linuxu a serverových i desktopových verzí Windows

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ nejlépe IT směru
  • Zkušenosti na obdobné pozici min. 2 roky
  • Znalost OS Windows a Linux
  • Zkušenost s administrací sítí a serverů
  • Znalost počítačového hardwaru

Co nabízíme?

  • 13. a 14. plat
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené + 3 sick days
  • Jazykové kurzy přímo na pracovišti
  • Přátelskou pracovní atmosféru v nekorporátním prostředí
  • Firemní teambuildingové akce

    Místo pracoviště: Praha 5