HR SPECIALISTA ODMĚŇOVÁNÍ

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Hledáte uplatnění v HR oddělení? Baví Vás čísla, analýzy a práce v Excelu? Nebojíte se prezentovat Vaše vize v angličtině? Pošlete nám Váš životopis!

Pracovní náplň

  • Analýzy dat, hodnocení výsledků
  • Mzdové kalkulace, náklady, odměny
  • Tvorba budgetů a plánů
  • Nastavování systémových změn
  • Znalost příslušné legislativy
  • Komunikace s personálním oddělením a vedením

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ ekonomického směru
  • Min. 2 roky praxe ve mzdách ve výrobní společnosti
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (prezentace vedení společnosti)
  • MS Excel - kontingenční tabulky, funkce, Word, PowerPoint
  • Access, Vema, SAP - výhodou
  • Analytické myšlení, preciznost, smysl pro detail

Co nabízíme?

  • Zajímavou nadnárodní společnost
  • 5 týdnů dovolené
  • Zaměstnanecké výhody a bonusy dle kolektivní smlouvy
  • Jazykové a další vzdělávání
  • Možnost nákupu akcií

    Pracoviště: okres Ústí nad Labem

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.