KONSTRUKTÉR V AUTOMOTIVE – MOŽNO I BEZ JAZYKU

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Láká Vás práce v moderním prostředí v nadnárodní strojírenské společnosti? Chcete se stát součástí týmu, které vyvíjí jedinečné stroje? Pak hledáme právě Vás! Významná nadnárodní strojírenská společnost hledá pro posílení týmu vhodného kandidáta na pozici: KONSTRUKTÉR V AUTOMOTIVE – MOŽNO I BEZ JAZYKU

Pracovní náplň

  • Vývoj a konstrukce unikátních komponentů
  • Práce v programu Catia V5
  • Tvorba konstrukční dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ strojní
  • Praxe v konstrukci CAD systémů – znalost Catia VS – velkou výhodou
  • Znalost AJ výhodou
  • ŘP sk.B

Co nabízíme?

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Profesní rozvoj
  • Odborná i jazyková školení
  • Flexibilní pracovní doba
  • Další zajímavé benefity
  • Termín nástupu: ihned
  • Místo výkonu práce: Plzeň