LADIČ DOKONALOSTI VÝROBNÍHO SYSTÉMU (35 - 42 000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Víš, jak to ve výrobě chodí a věříš, že dokážeš systémy výroby nastavit lépe než kdokoliv jiný. Být součástí největšího a zároveň nejzajímavějšího odvětví, které v republice je? Pojď nastavit naši výrobu tak, že nám to bude každý závidět. Roboti, lidi, autodíly. To vše se u nás setkává na jednom místě ve výrobě a my hledáme někoho kdo je dokáže spojit do dokonale fungujícího celku. Jako správce výrobních systémů u nás můžeš ukázat, že vše jde spojit tak, že to překoná jakéhokoliv vymyšleného kyborga.

Pracovní náplň

  • Nastavení výrobních systémů
  • Konfigurace, přizpůsobení a sdílení informací jednotlivých systémů a strojních zařízení
  • Testování a podpora při implementaci do výroby
  • Tvorba podkladů a dokumentace pro následné školení
  • Uživatelská podpora
  • Samostatné vedení svěřených projektů

Co požadujeme?

  • Předchozí zkušenost na podobné pozici ve výrobní společnosti
  • Výhodou je přímo automotive výroba a práce se systémy v JIS
  • VŠ/SŠ vzdělání - nechceme konkrétní školu, důležitější je technické a inovativní myšlení
  • Komunikativní AJ nebo NJ - budete informace a zjištění sdílet s kolegy v modulových centrech na Slovensku a v Německu
  • Znalost systému SAP
  • ŘP - pro občasné cestování v rámci společnosti, do zmíněných modulových center u zákazníka

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • 13. a 14. plat
  • Firemní tarif mobilního operátora až pro 5 čísel
  • Letní tábor pro děti
  • Příspěvek na umístění dítěte v nestátním předškolním zařízení ve výši 2000 Kč/měsíčně
  • Firemní akce pro zaměstnance a dodavatelské slevy
  • Odměny za darování krve nebo kostní dřeně až 5000 Kč